The7 Loop Masonry & Grid

10 Temmuz 2023
Intermittent fasting veya aralıklı oruç olarak adlandırılan diyette, günlük ihtiyaç duyulan besinler belirli zaman aralıklarında alınır. Yasaklı yiyeceklerin olmaması ve uygulama yöntemiyle diğer
10 Temmuz 2023
Günümüzde birçok popüler diyet, yiyeceklerin bir kısmını beslenmeden kaldırarak veya kalorileri büyük ölçüde kısıtlayarak hızlı kilo vermeyi vaat ediyor.
8 Temmuz 2023
Beden kütle indeksi kilonuzun (kg) boyunuzun karesine (m2) bölünmesiyle elde edilen sonuç ile şu anki kilonuzun ideal aralıklarda olup olmadığını kontrol edebileceğiniz sayısal bir değerdir.
5 Temmuz 2023
Egzersiz yaparken performansınızı korumak ve artırmak için doğru besinleri seçmek kadar doğru zamanda beslenmek de önemlidir.
1 Temmuz 2023
Sağlıklı beslenme ile ilgili birçok fikir, öneri veya kural olması sebebiyle ne yapacağınız konusunda kafanız karışıyor olabilir. Oysa ki öğünlerinizi veya atıştırmalıklarınızı daha besleyici hale getirerek
2 Haziran 2023
Oldukça düşük karbonhidratlı ve yüksek yağlı beslenmeye dayanan ketojenik diyetin çıkışı Epilepsi, Alzheimer, Parkinson gibi hastalıkların tedavisinde kullanılmasıyla olmuştur.
Load more